Prowadzący zajęcia•••Pływanie od dziecka jest moją ogromną pasją.  Od 6 roku życia nieprzerwanie trwa moja przygoda związana z pływaniem, które okazało się być ogromnym zamiłowaniem. Chciałbym pokazać innym, że pływanie możę być doskonałym treningiem dla całego ciała, całkowitym odprężeniem a także naturalnym eliksirem młodości , dlatego obecnie zamierzam się realizować jako nauczyciel pływania i dzielić się z innymi moją pasją.

Przez ok 10 lat trenowałem codziennie w klubie sportowym z Myszkowa o profilu pływackim, startowałem w wielu zawodach odnosząc sukcesy, bijąc rekordy,  zdobywając liczne nagrody, dyplomy, medale. Specjalizowałem się w  stylu klasycznym. Następnie szlifowałem umiejętności w sekcji WOPR, gdzie doskonaliłem umiejętności niesienia pomocy w wodzie. W końcu zdałem egzaminy na stopień zawodowego ratownika WOPR. Następnie uzyskałem stopień instruktora pływania (2010). Jestem instruktorem z wieloletnim doświadczeniem, stosując najnowsze techniki i niuanse dotyczące  profesjonalnej nauki  pływania.

 Pomagam usprawnić umiejętności osobom, które umieją już pływać, a także uczę całkowicie od podstaw. Chętnie pracuję z dziećmi, starając się zapewnić im różne atrakcje w trakcie nauki, a także stosuje wiele ćwiczeń wpływających nie tylko na poprawe stylu pływackiego, ale także kształtujących prawidłową sylwetkę i budowe ciała.
   
Obecnie poczułem potrzebę dzielenia tej pasji z innymi oraz nauczanie pływania innych osób. Jestem osobą o dużej cierpliwości.•••

 

Pozdrawiam Serdecznie
widzimy się na  pływalni - Damian Bulski